Вершиною мистецтва майстрів коньячної справи є елітний коньяк, створення якого вимагає чималих знань і досвіду. У кожного коньячного будинку незмінно є кілька кращих видів цього благородного алкогольного напою, які мають величезний вплив на сприйняття бренду. Елітні коньяки постійно перемагають у міжнародних конкурсах, і це створює додаткову рекламу виробнику.

Елітний коньяк в Україні купити практично неможливо

Ціна Елітні коньяки

Придбати пляшку з елітним коньяком не так просто. Швидше за все, для цього доведеться або відвідати бутик, що торгує дорогим і дуже дорогим алкоголем, або замовляти доставку з Франції у ексклюзивного дилера. У звичайному продажі елітний коньяк годі й шукати, і це не дивно, з огляду на цінник в кілька тисяч доларів.

Кращі елітні коньяки

Ми пропонуємо короткий огляд найбільш цікавих, з нашої точки зору, елітних коньяків, однак, в будь-якому випадку, право вибору залишається за нашим читачем.

Коньяк CAMUS CUVEE 3.128 вважається квінтесенцією досвіду і умінь майстрів коньячного будинку Камю. Купаж складається з трьох спиртів, що в назві зазначено цифрою 3. 128 – це їх загальна витримка (41, 43, 44 роки). У світі існує лише 3068 Декантер, вручну вирубаних з кришталю, в яких зберігається цей благородний напій. Вартість 4300 доларів.

Коньяк Hardy Cognac Perfection знаменитий своїми шоколадними та кавовими нотками. За цим елітним коньяком полюють багато колекціонерів, адже було розлито лише 300 пляшок. Стартова ціна – 6000 доларів.

Коньяк Hine Vintage Grande Champagne 1976 чудово поєднується з хорошими сигарами. Аромату притаманні ноти фруктів, гвоздики. Післясмак дуже тривалий. Вартість: 1400 доларів, що дозволяє сподіватися на те, що певна частина пляшок все-таки буде випита, а не стане експонатом у колекціях знавців.

Коньяк Louis Royer Grande Champagne Extra від коньячного будинку Louis Royer, порадує любителів складних смаків. В ароматі виразно відчуваються ноти фруктів і квітів, після яких проявляються деревні тони. Напій дуже м’який. Ціна дорівнює 1000 доларів, що робить його одним з найдоступніших серед елітних коньяків.

Читайте та ж про інші види коньяків.

 

 

02.06.2018

Написати коментар