Дивно, але коньяк абсолютно гармонійним чином поєднується з багатьма іншими міцними, і не дуже, напоями, в тому числі і безалкогольними. Коктейлі з коньяку, у величезній кількості представлені в будь-якому пристойному барі, є тому зайвим підтвердженням.

Коктейлі з коньяку мають свою історію

Вважається, що ідея змішувати коньяк з будь-якої іншою рідиною з’явилася в США близько двох століть тому. Місцеві любителі міцних напоїв воліли додавати в коньяк трохи рому, що, на їхню думку, забезпечувало одержуваного коктейлю незвичайний смак. Згодом, мода робити коктейлі з коньяку поширилася і на європейські країни.

Як пити коктейлі з коньяком

Коньяк найкраще поєднується зі слабоалкогольними солодкими спиртними напоями, такими як різні десертні лікери. Отриманий коктейль з коньяком відноситься до розряду діжестівов, тобто вживати його потрібно вже після їди. Солодкий смак благотворно впливає на травну систему, змушуючи організм швидше переварити їжу. У той же час, вживання коктейлю з коньяком перед їжею, швидше за все, зіпсує апетит.

Приготування і келихи

Коктейлі, до складу яких входить коньяк, готуються двома методами: змішуванням в шейкері і пошаровим наповненням келиха. У другому випадку коктейль отримує трохи більше ефектний зовнішній вигляд, так як різнокольорові шари з різних рідин створюють незвичайні поєднання фарб. Смак шаруватих коктейлів також вельми цікавий: ви послідовно, хоч і за короткий час, відчуваєте смаки всіх вхідних в його склад напоїв.

 

Келихи

Коктейлі з коньяку зазвичай подаються в конусоподібних келихах, ємністю 100 мл, на тонкій ніжці.

Закуска

В якості закуски до коктейлів з коньяком найкраще використовувати традиційні для коньяку сири, шоколадні печива або просто чорний шоколад, дині, фрукти (краще за все персики).

Серед найбільш відомих коктейлів з коньяком: Френч Мохіто, Шампань Коктейль, Англійська Королівський, Гарячий Тодді. Втім, їх існує величезна кількість, і на дегустацію кожного, напевно, не вистачить часу.

15.09.2018

Написати коментар