Влада України готові розглянути новий законопроект про внесення ряду змін з виробництва коньяку. На даний момент, представники української влади наполягають на прийнятті закону № 2403. У законі підкреслюється, що виробники коньяку не повинні використовувати власну сировину. Крім того, акцизи також не повинні підвищуватися.

Представники компаній по виробництву коньяку виступають проти затвердження нового закону. За їх словами, багаторічні традиції виробництва найпопулярнішого алкогольного напою в світі можуть порушитися. Компанії просять звернути увагу чиновників країни на той факт, що використання власної сировини є головний фактором при виготовленні коньяку. Багато представників компаній, що випускають український коньяк, вже говорять про те, що країна може залишитися без справжнього коньяку.

На даний момент, закон забороняє виробникам коньяку використовувати своє власне сировину. Незважаючи на те, що багато компаній використовують багаторічні рецепти для приготування якісного коньяку, власну сировину все також залишається в категорії заборонених. На даний момент невідомо, чи розгляне Верховна Рада прохання про зміну закону. Якщо новий законопроект все ж буде схвалений, виробники українського коньяку зможуть повернутися до своїх колишніх традицій і використовувати для приготування алкогольного напою своє власне сировину.

07.09.2018

Написати коментар