Hennessy залишається одним з найбільш часто підроблюваних коньячних брендів. Не так давно велика партія контрафактної продукції під маркою Hennessy була виявлена ​​в Киргизстані.

Судячи з усього, виробництво було поставлено на широку ногу, так як пляшки з підробкою були виявлені в багатьох містах країни, в тому числі і в Бішкеку. Шахраїв підвела відсутність уваги до деталей. На полицях магазинах з’явилися півлітрові пляшки Hennessy XO по досить привабливими цінами. Нюанс полягає в тому, що в такій тарі Hennessy XO не проводиться, про що поспішили повідомити офіційні дистриб’ютори коньячного будинку в Киргизстані. XO версія доступна тільки в 0.7-літровому і в літровому виконанні.

Вся виявлена ​​в магазинах продукція була вилучена, йде її експертиза. У той же час інформації про те, хто саме організував виробництво підробки і звідки вона з’явилася в торгових точках Бішкека немає. Відомо тільки, що було порушено кримінальну справу.

Правоохоронці в черговий раз закликали громадян до пильності і попередили про можливі небезпечні наслідки для здоров’я внаслідок розпивання підробленого алкоголю.

06.09.2018

Написати коментар