На потужностях Єреванського заводу відомого своїми якісним алкоголем, був створений унікальний коньяк Еребуні, термін витримки якого становить 30 років. Для заводу його поява є знаковою. Раніше в лінійці не було напоїв такого високого рівня.

В купаж увійшло понад 30 спиртів, завдяки яким напій отримав незвично насичений відтінок. Найстаріший сорт був виготовлений в 1934 році. Саме він надає коньяку унікальний смак і підкреслює високий статус напою.

В ароматі відчувається присутність сухофруктів, що виділяються солодким апельсином з ваніллю. У смаку відчуваються нотки чорного шоколаду, що переплітаються з нотами фундука Післясмак характеризується як довгий і терпке, з оригінальними відтінками чорносливу і дубового дерева.

Напій названий на честь Еребуні, фортеці, побудованої близько 3 тисяч років тому. Напій отримав упаковку з тисненням золотом, прикрашену літерами з клинопису, немов висіченими на поверхні коробки, як ніби це пам’ятна плита. Творці прагнули підкреслити, що коньяк є частиною культурної спадщини вірменського народу.

08.07.2018

Написати коментар