Цікавою статистикою днями розродився Росстат. Згідно з опублікованими даними, в листопаді минулого року російські коньячні виробники помітно збільшили виробництво.

Зростання оцінюється в майже 29% в порівнянні з аналогічним звітним періодом роком раніше, а загальний обсяг, згідно зі статистичними даними, виріс до 840 тис. Декалітрів.

Що цікаво, горілчане виробництво в той же період скоротилося на 5.7% і склало не більше 6.6 млн декалітрів. Безумовно, паритет у виробництві горілки і коньяку навряд чи колись буде досягнуто, однак очевидно, що росіяни стали частіше купувати більш дорогий алкоголь. Можливо, таким чином споживач намагається замінити імпортні алкогольні напої, які через ослаблення рубля значно подорожчали в ціні.

Слідом за коньяком збільшується і виробництво ігристих вин. За листопад зростання склало 18%. В даному випадку збільшення обсягів пояснюється новорічними святами, напередодні яких росіяни традиційно закуповувалися шампанським. Сезонне зниження обсягів виробництва пива виявилося не дуже значним. Пивовари показали падіння лише на 1.6%, що для осінньо-зимового періоду є непоганим показником.

05.09.2018

Написати коментар