Соки, компоти, а також деякі види міцних алкогольних напоїв прийнято пити з склянок, які можуть мати різний обсяг і форму. Серед виробників подібної продукції лідером є торговельна марка Bohemia. Вона пропонує покупцям якісну посуд, що користується популярністю в Європі. Вироби з богемського скла стрімко завойовують все більшу кількість шанувальників по всьому світу.

Склянки Bohemia можна купити на сайті. Вони опиняться хорошим вибором для особистого використання або в якості практичного і корисного подарунка. В інтернет-магазині представлений великий вибір пропозицій, які можна купити за вигідними цінами з доставкою по всій території України.

Склянки Bohemia: основні переваги

Скляний посуд Bohemia, призначену для різних напоїв, виробляють в Чехії. При легкому постукуванні про стакани, вони видають мелодійний звук, який складно переплутати з яким-небудь іншим. Чисте і прозоре скло відповідає високим критеріям якості. Вишукані та витончені вироби здатні стати прикрасою будь-якого столу.

Склянки Bohemia можна використовувати протягом багатьох років і при цьому вони не втратять свій первинний привабливий зовнішній вигляд. Але незважаючи на міцне скло, з ними необхідно звертатися дбайливо.

Існуючі різновиди: що віддати перевагу?

Склянки Bohemia мають різний дизайн і форму. Їх класифікують з урахуванням виду напою, призначеного для наливання.

Існують види, призначені для соку або води. Також їх можна використовувати для багатьох інших напоїв, що не містять алкоголь, таких як морс, лимонад і т. Д.

Склянки для віскі від торгової марки Bohemia підходять для однойменного алкогольного напою. З такого посуду спиртне пити не тільки зручно, але й приємно. Після наливання в стакан віскі виділяє п’янкий аромат і розкриває всі грані свого насиченого смаку. Особливою популярністю серед поціновувачів міцного алкоголю користуються пропозиції з серії Quadro, в якій представлені склянки і графини, мають оригінальну форму. Такі вироби мають незвичайні межі, які надають особливу мерехтіння напою.

Витончено виглядають стакани з серії Crazy. Вони мають стінки, виконані з найтоншого скла, а також різнобарвне дно. У рідини, налитої в таку ємність, відображаються кольорові відблиски, які начебто наповнюють його енергією.

Під брендом Bohemia випускається ще одна серія – Elisabeth. Ці набори склянок виготовлені з прозорого, гладкого скла, що відрізняється високою якістю. Посуд має аристократичний і строгий дизайн, витончену форму.

Вироби з колекції Attimo можна дізнатися по унікальній формі. Такі склянки мають вигляд витончено вигнутих тюльпанів.

З огляду на доступне різноманітність пропозицій, кожен покупець зможе вибрати для себе відповідний набір. При необхідності продавці-консультанти інтернет-магазину moyo.ua підкажуть правильне рішення.

 

 

10.09.2018

Написати коментар